PS Kocham Cię

300.00

W postcriptum, czyli dopisku np. do listu, można zawrzeć różne informacje. Jedną z najprzyjemniejszych, jakie można przeczytać, jest jednocześnie proste i niosące ogrom emocji „Kocham Cię”. Choć może się wydawać, że dopisek nie jest odpowiednim miejscem na taką deklarację, to dla zakochanych każde miejsce jest odpowiednie, żeby wyrazić swoją miłość.

Jeżeli planujesz wesele i szukasz dekoracji, która w oryginalny sposób podkreśli łączącą Cię z narzeczoną/narzeczonym więź, koniecznie wybierz ozdoby świetlne. To właśnie oświetlenie w głównej mierze odpowiada za budowanie odpowiedniego nastroju przyjęcia! Czy Twoje wesele będzie boho, klasyczne, czy glamour, u nas znajdziesz dekorację, która idealnie się wpisze w każdy styl.

Napis led PS Kocham Cię to prosty przekaz i elegancka forma — sprawdzi się więc także znakomicie, jeżeli w życiu stawiasz na efektowny minimalizm. Umieszczając napis led PS Kocham Cię w centrum sali weselnej np. na ściance za Parą Młodą, przyciągniesz wzrok gości i podkreślisz intymny nastrój przyjęcia. Napisy ledowe sprawdzają się także jako tło weselnych zdjęć. Tego typu fotografie są jedyne w swoim rodzaju i będą stanowić wyjątkową pamiątkę dla każdej osoby na nich uwiecznionej.

Kliknij przycisk „zarezerwuj”, wskaż termin, na kiedy chcesz wypożyczyć napis led PS Kocham Cię i wypełnij formularz kontaktowy. Ciesz się oryginalną ozdobą świetlną na swoim weselu i nie zapominaj, aby w każdej wiadomości do swojej drugiej połówki umieszczać dopisek… „kocham Cię”!

PS Wymiary: 28cm x 20cm Kocham Cię Wymiary: 121cm x 42cm   Kolor: ciepły biały Włącznik: pilot