Napis led NA WESELE

napis led na wesele, który rozświetli każde przyjęcie

Wesele to wyjątkowy moment w życiu, którego nigdy się nie zapomina. Narzeczeni robią wszystko, aby przygotować przyjęcie, o którym goście jeszcze przez długie lata będą z sentymentem rozmawiać. Odpowiednia sala weselna, suknia, garnitur, menu, DJ lub kapela, atrakcje dla dzieci — wszystko to musi być dopięte na ostatni guzik. Czasem jednak, gdy młodzi patrzą na przygotowaną salę, czegoś im brakuje. Czegoś, co stworzy ten magiczny nastrój i wyjątkowy klimat. Brak ten z powodzeniem wypełni dekoracja w formie światła taka jak napis led na wesele. Dzięki świecącemu napisowi sala weselna i cała uroczystość nabierze oryginalnego sznytu i odzwierciedli charakter Pary Młodej.

Czym jest napis led na wesele?

Jeżeli pierwszy raz spotykasz się z określeniem „napis led na wesele”, to na pewno zastanawiasz się, czym właściwie jest taka dekoracja i jak działa. To w branży ślubnej stosunkowo nowa technologia, jednak grono jej miłośników stale się zwiększa. Jak tworzy się napisy led? Do rynienki ze sztywnego materiału wkłada się taśmę ledową. Następnie front przykrywa się plexi w mlecznym kolorze. Technologia ta stała się niezwykle popularna ze względu na praktycznie nieograniczone możliwości projektowania i tworzenia spersonalizowanych dekoracji. Żeby się o tym przekonać, wystarczy przejrzeć posty publikowane pod hashtagiem #napisled na Instagramie. Świecące napisy pokochali nie tylko influencerzy, ale też każda para, która chce, aby jej wesele dosłownie błyszczało. 

Czym napis led różni się od neonu?

Nawet jeżeli nie znałeś do tej pory określenia „napis led na wesele”, to na pewno spotkałeś się z neonami. Choć oba pojęcia są przez wiele osób używane zamiennie, nie należy stawiać między nimi znaku równości. Neon to technologia dużo starsza. Została opracowana już w 1910 roku przez Francuza Georges’a Claude. Szczytowy okres wykorzystania neonów w reklamie zewnętrznej przypada w Polsce na lata 60. i 70. XX wieku, ale obecnie przechodzą one swoiste odrodzenie. Jak się je tworzy? Gorące szkło, które staje się elastyczne, kształtuje się w pożądany kształt. Następnie wypełnia się je klejem i wsypuje luminofor. Jest to proszek o właściwościach pozwalających na świecenie neonów. Obecnie ze względu na istnienie wielu nowszych i bezpieczniejszych technologii, neony rzadko wykorzystuje się np. na weselach.

Jaki napis na wesele wybrać?

Planujesz wesele i zainspirowały Cię świetlne dekoracje? Jeżeli zastanawiasz się, jaki napis led będzie najbardziej odpowiedni, możliwości jest mnóstwo. Pary Młode najczęściej decydują się umieścić napis led na wesele w miejscu honorowym, czyli na ściance za swoim stołem. Designerski led przedstawiający motto czy hasło związane z miłością sprawi, że sala zaprezentuje się wyjątkowo romantycznie, szczególnie gdy inne światła przygasną. Świecące napisy np. PS Kocham Cię, Razem lepiej czy All you need is Love momentalnie wywołają uśmiech na twarzach gości, a Para Młoda może również w ten sposób zadeklarować swoje gorące uczucia. Napis led na wesele ma zaletę, o której nie sposób zapomnieć. To idealne tło do zdjęć. Fotografowie uwielbiają zabawę światłem, więc z pewnością będą wiedzieli, jak uchwycić momenty, aby były jeszcze bardziej magiczne. Jak mogłeś się przekonać, napis led na wesele nie bez przyczyny jest hitem w branży ślubnej. Każda Para Młoda marzy, aby przyjęcie weselne było najjaśniejszym punktem jej dotychczasowego wspólnego życia. Dzięki napisom led jest to możliwe.
4.7/5 – (48 głosów)