Better Together

300.00

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na udekorowanie swojego wesela, zaręczyn, rocznicy, czy innego wydarzenia, to napis LED Better Together będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Nasz napis LED Better Together składa się z eleganckich liter, wykonanych z ciepłych białych diod LED. Dzięki temu, że napis emituję światło o ciepłej białej barwie, jest przyjazny dla oczu i zapewnia naturalny efekt, który idealnie podkreśli Twoje wydarzenie. 

Napis LED Better Together to wspaniały dodatek, który w prosty sposób można dopasować do różnych stylów i dekoracji. Dzięki temu, że nasz napis jest wynajmowany, możesz mieć pewność, że nie przepłacisz i nie będziesz musiał martwić się o przechowywanie go po zakończeniu imprezy.

Napis składa się z dwóch części wykonanych fantazyjną czcionką Better o wymiarach 60x41cm i Together o wymiarach 92×51 cm. To łatwy w instalacji i obsłudze element, który dostarczamy na miejsce wydarzenia. W razie potrzeby możemy zapewnić też doradztwo i wsparcie techniczne.

Wynajmując nasz napis, otrzymujesz nie tylko piękny element dekoracyjny, ale także łatwość i wygodę obsługi. Razem z napisem dostaniesz od nas całą instrukcję, w jaki sposób go zamontować. Dodatkowo napis jest wyposażony w ściemniacz, dzięki któremu idealnie dobierzesz jasność. 

Jeśli zależy Ci na romantycznym elemencie dekoracji, który idealnie wkomponuje się w styl przyjęcia, napis LED Better Together będzie doskonałym wyborem. Wystarczy, że klikniesz przycisk „zarezerwuj”, uzupełnisz wszystkie potrzebne dane w formularzu (np. datę wydarzenia) i podasz pozostałe ważne informacje takie jak sposób dostawy. I już – gotowe! Możesz cieszyć się oryginalną ozdobą świetlną podczas swojego przyjęcia, a wszystko to w rozsądnej cenie, która nie nadszarpnie Twojego budżetu przeznaczonego na organizację wydarzenia.

Zapraszamy do wynajęcia naszego napisu i sprawienia, że Twoje wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe i zapadające w pamięć!

Better Wymiary: 60cm x 41cm Together Wymiary: 92cm x 51cm   Kolor: ciepły biały Włącznik: ściemniacz