Crazy in Love - 2

300.00

Napis LED Crazy in love to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą nadać swojemu wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu I romantyzmu. Nasz napis składa się z jasnych i wyraźnych liter wykonanych z diod LED, co zapewnia niesamowity efekt wizualny i przyciągnie uwagę gości.

Wynajmując nasz napis LED Crazy in love, otrzymujesz piękny element dekoracyjny, który idealnie wpasuje się w romantyczną atmosferę wesela, przyjęcia czy zaręczyn. Napis ten jest doskonałym sposobem na wyeksponowanie hasła, które symbolizuje miłość, zaangażowanie i emocje, jakie towarzyszą takim wydarzeniom.

W Światłem Pisane oferujemy na wynajem napis LED Crazy in love w dwóch wersjach. Ta wersja składa się z dwóch części: Crazy (wymiary: 66×34 cm) i in love (wymiary: 65×23 cm). Jesteśmy przekonani, że nasz produkt wzbogaci każde wydarzenie i zapewni niezapomniane wrażenia wizualne, zwłaszcza że będzie się idealnie prezentował zarówno w zielonym plenerze, jak i na przykład na kolorowym tle we wnętrzu. Ciepła barwa światła dodatkowo podkreśli przytulną atmosferę i sprawi, że goście będą się czuli dobrze w stworzonej scenerii.

Napis LED Crazy in love to doskonały element dekoracyjny, który idealnie nadaje się także do dekoracji weselnych organizowanych na świeżym powietrzu. Wraz z naszym napisem LED Crazy in love można stworzyć wyjątkową atmosferę, która sprawi, że wesele będzie niezapomniane – zarówno dla Pary Młodej, jak i zaproszonych gości. Nasze litery LED są wykonane z diod, które emitują ciepłe i przyjemne białe światło, co tworzy miłą atmosferę i przyciąga wzrok gości. Nasz napis może być ustawiony na trawniku, przy wejściu na teren weselny lub na tle drzew, aby w naturalny sposób wkomponować się w otoczenie.

Napis Crazy in love może być także wykorzystany jako tło do romantycznych zdjęć. Nasze litery LED to doskonały element dekoracyjny, który pozwoli na stworzenie oryginalnych fotografii, które będą przypominać o najważniejszych chwilach wesela.

Dostarczane przez nas ozdoby świetlne są łatwe w montażu, wykonane z wysokiej jakości materiałów i wpasowują się do różnych stylów wydarzeń np. boho, retro czy klasycznego.

Crazy
Wymiary: 66x 34 cm
in Love
Wymiary: 65 x 23 cm
Kolor: ciepły biały Włącznik: ściemniacz