crazy in love

250.00

Z czym kojarzy Ci się Crazy in love? Zapewne z przebojem, który znajduje się na liście 500 najlepszych utworów wszech czasów. Piosenkę tę wykonują wspólnie Beyoncé i Jay-Z – wtedy para, a dziś szczęśliwe małżeństwo. O czym jest ten utwór? Według samej Beyoncé o tym, że gdy jesteś zakochany, możesz robić rzeczy, które do Ciebie nie pasują, jednak nie przejmujesz się. Będąc zakochanym, jesteś otwarty na wszystko, także (a może przede wszystkim) na to, co nowe i nieznane.

Dla wszystkich szaleńczo zakochanych par, które planują wesele, proponujemy właśnie napis led Crazy in love. Decydując się na taką dekorację świetlną, pokażesz wszystkim, jak zakochany po uszy jesteś! Ciepłe białe światło w połączeniu z literami naśladującymi odręczne pismo w szczególny sposób podkreśli charakter wesela. Wpasuje się między innymi w styl boho, rustykalny, leśny, retro, ale także glam i klasyczny.

Napis led Crazy in love składa się z dwóch części: crazy in (o wymiarach 97cm x 32cm) i love (o wymiarach 46cm x 29cm). Jest prosty w instalacji, a efektownie rozjaśni każde wesele. Jeżeli Ty także chcesz za jego pomocą wyrazić swoją „miłosną obsesję”, kliknij „zarezerwuj” i wypełnij formularz kontaktowy. Wskaż, jaki termin wypożyczenia Cię interesuje i wybierz formę dostawy. To takie proste!

Nasze ozdoby świetlne są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybierając napis led Crazy in love, możesz mieć pewność, że goście będą zachwyceni efektem, jaki daje. Co więcej, na jego tle będą mieli także okazję stworzenia jedynej w swoim rodzaju pamiątkowej fotografii.

crazy in Wymiary: 97cm x 32cm love Wymiary: 46cm x 29cm Kolor: ciepły biały Włącznik: ściemniacz