Od teraz My!

300.00

… i że Cię nie opuszczę aż do śmierci — to najbardziej rozpoznawalne słowa przysięgi małżeńskiej i symbol tego, że prawdziwa miłość to trwanie przy sobie na dobre i na złe. Od tego momentu para staje się jednością. Dotychczasowe „ja” i „ty” zmienia się w dwa razy silniejsze „My”!

Jeżeli rozpoczynasz nowy, ekscytujący etap w swoim życiu, wchodząc w związek małżeński, napis led Od teraz My! podkreśli siłę miłości w Twoim życiu.

Czy istnieje recepta na udany związek? Ile osób zapytamy, tyle zapewne usłyszymy odpowiedzi. Wiele z nich podkreśli rolę kompromisu, wzajemnego szacunku i cierpliwości. I choć życie to nie bajka, to każdy z nas marzy o szczęśliwym życiu u boku osoby, będącej nieustającym wsparciem. To właśnie jego obietnicą jest zawarta w napisie Od teraz My! deklaracja.

Nasza świetlna ozdoba nie tylko niesie ważne przesłanie, ale też niesamowicie się prezentuje! Dlatego oryginalne napisy ledowe są obecnie tak chętnie wykorzystywane przez Młode Pary podczas dekorowania sali weselnej. Trend ten można zaobserwować między innymi, przeglądając piękne instagramowe zdjęcia z weselnych sesji. Dzięki świetlnym ozdobom nabierają one niezwykłego, romantycznego i jednocześnie nowoczesnego charakteru.

Jeżeli zainteresował Cię napis led Od teraz My!, nie czekaj. Już teraz kliknij przycisk „zarezerwuj” i wypełnij formularz. Przekaż nam najważniejsze informacje, takie jak data uroczystości, na którą chcesz wynająć dekorację i sposób jej odbioru. Decydując się na jej dodanie do weselnego anturażu, na pewno zachwycisz zaproszonych gości i stworzysz unikalną atmosferę podczas tej jakże wyczekanej uroczystości.

 

Od teraz:

Wymiary: 96 cm x 45 cm

My!

Wymiary: 50 cm x 45 cm

 

Kolor: ciepły biały

Włącznik: pilot