Oh Baby

250.00

Napis led Oh Baby będzie przysłowiową wisienką na torcie w czasie ważnej uroczystości rodzinnej. Sprawdzi się zarówno na chrzcinach, urodzinach, jak i coraz popularniejszych ostatnimi czasy przyjęciach baby shower, jakie są organizowane jeszcze przed pojawieniem się maleństwa na świecie. Ze względu na bogatą gamę kolorystyczną możesz go indywidualnie dopasować do wybranej przez siebie tonacji przyjęcia. 

W czasie przyjęcia baby shower elementem niespodziankowym jest często wyjawienie przyjaciołom i najbliższej rodzinie płci wyczekiwanego przez nas szkraba. Przy pomocy napisu led Oh Baby jest to możliwe! Dlaczego? Napis jest dostępny w kolorystyce RGBW. Oznacza to, że ma wszystkie barwy, w związku z tym przy pomocy pilota, możemy w odpowiednim momencie zmienić światło na niebieskie lub różowe i ogłosić wesołą nowinę, że już niedługo pojawi się na świecie długo wyczekiwany chłopiec lub dziewczynka. 

Napis sprawdzi się na przyjęciach w plenerze, w przydomowym ogródku, altanie lub restauracji. Będzie cudownym uzupełnieniem dekoracji, czy tłem do tortu lub stolika z prezentami na pierwszych urodzinach naszego dziecka. Jeśli planujesz chrzciny w kameralnym, lekkim stylu taki napis również stanie się idealnym dodatkiem, który nie przyćmi całości wydarzenia, ale nada mu specjalnego charakteru.

Napis led można wypożyczyć także na wszelkiego rodzaju sesje zdjęciowe z dziećmi, czy też sesje brzuszkowe. Jeśli masz już w głowie cały plan przyjęcia lub sesji a brakuje Ci jednego „efektu specjalnego”, nie wahaj się i zamów napis, który dopełni Twój kreatywny pomysł. 

Napis led Oh Baby ma wymiary 103 cm x 68 cm i można nim łatwo sterować przy pomocy pilota. Z całą pewnością umili uroczystość i rozjaśni ją wybranym przez Ciebie kolorem dopasowanym do reszty dekoracji. 

Jeśli to właśnie ten napis najlepiej oddaje charakter Twojej uroczystości i chciałbyś, żeby był elementem pięknej scenerii w ważnym dniu, napisz do nas koniecznie i zarezerwuj go w wybranym przez siebie terminie.