Tylko mnie Kochaj!

300.00

Czy znasz polską komedię romantyczną Tylko mnie kochaj z 2006 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego z Maciejem Zakościelnym w roli głównej? Każdy z nas chce, żeby w miłości i życiu układało się tak samo, a nawet i lepiej niż w najlepszej komedii romantycznej ze szczęśliwym zakończeniem. 

Napis led Tylko mnie kochaj to trafiony wybór na huczne wesele oraz skromne przyjęcie weselne, którego przekaz jest  kwintesencją przysięgi małżeńskiej, a także życzeniem, aby nowożeńcy kochali się zawsze na dobre i na złe oraz byli sobie wierni. Taka ozdoba sprawi, że na twarzach gości, którzy wejdą na salę weselną, na pewno pojawi się uśmiech. 

To propozycja przede wszystkim na romantyczny ślub w rodzinnym gronie, ale napis umili także przyjęcie z okazji rocznicy długoletniego związku, czy ślubu. Przy jego pomocy może przygotować dla naszych rodziców lub dziadków niespodziankę, aby uczcić ich długi związek i przygotować wspaniałą uroczystość na okrągłą rocznicę. Dodatkowo napis możemy wykorzystać do efektownej sesji zdjęciowej dlana świeżo upieczonych małżonków lub z okazji zaręczyn, a także jako tło do zdjęć zamiast fotobudki na weselu. Możliwości jest wiele, trzeba tylko uruchomić wyobraźnię. 

Napis led Tylko mnie kochaj składa się z dwóch części: Tylko mnie o wymiarach 102 x 29 cm oraz kochaj o wymiarach 74 x 30 cm. Jego prosta konstrukcja i lekkość sprawi, że z łatwością umieścimy go w dowolnym miejscu, a także będziemy mogli dowolnie zaprojektować naszą salę weselną. Napis jest wykonany w ciepłej barwie światła, a do dyspozycji mamy ściemniacz, przy pomocy którego będzie można odpowiednio zaakcentować niektóre momenty, czy też nadać im subtelności i romantycznego klimatu. 

 

Jeśli to właśnie ten napis skradł Wasze serca i wspólnie uważacie, że powinien znaleźć się na Waszym przyjęciu i najlepiej odda Wasz charakter, nie zwlekajcie. Napiszcie do nas i zarezerwujcie go na ten jeden wyjątkowy termin. Warto pomyśleć o tym wcześniej, żeby mieć gwarancję terminu i móc zająć się kolejnymi punktami z listy przygotowań.