We found love

300.00

Znaleźliście miłość na całe życie i chcecie o tym poinformować cały świat? Napis LED We found love jest idealnym rozwiązaniem. Możecie wykorzystać go w czasie ważnej okoliczności jak ślub czy przyjęcie weselne. Napis rozjaśni ciepłym światem jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, a jego subtelna, elegancka forma sprawi, że nie przytłoczy całego wydarzenia, tylko będzie efektowną i gustowną dekoracją.

Napis LED We found love to również słowa bardzo znanej piosenki o tym samym tytule, który Rihanna nagrała z Calvinem Harrisem. To utwór o odnalezieniu prawdziwej, jedynej miłości. Z pewnością właśnie taki przekaz chcielibyście wykorzystać jako motyw przewodni Waszego wesela. Napis ucieszy Waszych gości i będzie nowoczesnym i zaskakującym dodatkiem. Delikatna czcionka użyta do stworzenia napisu wpasuje się w klimatyczną salę weselną, a także wesele w stylu rustykalnym, a uniwersalność przekazu w połączeniu z nastrojem wydarzenia wzruszy niejedną osobę.

Napis składa się z dwóch części We found o wymiarach 114cm x 41cm i love o wymiarach 50cm x 28cm. Można nim sterować prosto przy pomocy pilota. Dekoracja nie tylko umili ważny dzień, ale będzie ją można wykorzystać także do zdjęć z gośćmi lub do sesji ślubnej w nowoczesnym stylu. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Jeśli znacie już termin, kiedy oznajmić światu, że znaleźliście miłość, wypełnijcie formularz kontaktowy i zarezerwujcie napis na konkretny dzień. Wtedy będziecie mieć gwarancję terminu, a my z przyjemnością staniemy się częścią tego pięknego dnia.