Za miłość !

300.00

Pora wznieść najważniejszy toast — za miłość! Bez niej życie nie miałoby tyle kolorów i po prostu byłoby nudne! W hierarchii wartości miłość zajmuje pierwsze miejsce, bo każdy człowiek to istota kochająca i potrzebująca miłości. Uświetnij wesele, rocznicę lub jakąkolwiek ważną dla Ciebie uroczystość, wynajmując napis led Za miłość! i przypominając gościom, jak istotną rolę w życiu odgrywa to uczucie. 

Nasz napis led Za miłość! sprawdzi się na przykład jako dekoracja sali weselnej. Ociepli między innymi ściankę Młodej Pary, ale może też stanowić oryginalne tło dla jedynej w swoim rodzaju sesji zdjęciowej. Ciepłe białe światło idealnie wpasuje się w każdy styl wesela, a w szczególności w styl rustykalny lub boho. Napisy ledowe są coraz częściej wynajmowane przez przyszłych małżonków, ponieważ tworzą wyjątkowo romantyczny klimat i zachwycają gości. Potrafią dosłownie i w przenośni rozjaśnić każdą uroczystość.

Montaż napisu Za miłość! jest wyjątkowo prosty, więc nie sprawi problemu jego instalacja w żadnym wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz odebrać go osobiście w Pruszkowie k. Warszawy lub wybrać bezpieczną wysyłkę kurierem.

Kliknij przycisk „zarezerwuj” i wypełnij formularz kontaktowy. Wybierz formę dostawy ozdoby, wskaż termin, na kiedy chcesz wynająć napis led Za miłość! i ciesz się jedyną w swoim rodzaju świetlną dekoracją podczas wymarzonej uroczystości. Spraw, że ze względu na bajeczną atmosferę, organizowana przez Ciebie impreza na długo pozostanie we wspomnieniach zaproszonej rodziny, przyjaciół i znajomych. 

Za miłość !

Wymiary: 120cm x 41cm

Kolor: ciepły biały

Włącznik: ŚCIEMNIACZ