neon love na ścianę

Neon na ścianę – efektowna dekoracja pokoju (i nie tylko)!

Neonowe napisy to nie tylko świetny pomysł na dekorację, ale również reklamę. Wielokrotnie możemy spotkać się z wykorzystaniem wyrazistego charakteru neonu do tego, aby stworzyć wyjątkowy nastrój. W zależności od potrzeby możemy zdecydować się na gotowy projekt lub zamówienie stworzone według własnego pomysłu.

Neony LED — jakie najlepiej sprawdzą się jako dekoracja?

Nie ma lepszego sposobu na udekorowanie mieszkania niż neon na ścianę. Nadaje pomieszczeniom wyjątkowy klimat, a dodatkowo doświetla je. W zależności od tego, jakie rozwiązanie preferujemy, możemy wybierać spośród wielu różnych propozycji wzorów i kolorów. Można zdecydować się na dowolny kształt oraz barwę ozdoby. Dodatkowo neon może tworzyć ważny dla nas napis.

Dlaczego warto kupić neonową dekorację na ścianę?

Neon na ścianę stanowi doskonały pomysł na dekorację. Sprawdzi się sypialni, salonie, przedpokoju, a nawet w kąciku multimedialnym. Doda wnętrzu nowego charakteru i klimatu. Dla łatwiejszego zamontowania możesz zainstalować z tyłu piankowy szablon, który ochroni ścianę przed uszkodzeniami. Do dekoracji zewnętrznych warto wybierać neon wodoodporny, który sprawdzi się również w deszczowe dni. Elastyczne neonowe przewody układają się w przeróżne napisy i wzory.

Jakie parametry powinien mieć neon do mieszkania?

Neon to materiał, który zawsze świeci w tym samym kolorze. Z doświadczenia wiemy jednak, że produkty dostępne na rynku są w różnych barwach. Dzieje się tak poprzez możliwość umieszczania w żarówkach również innych gazów.

neon w pokoju

W zależności od ilości i natężenia konkretnej substancji będziemy mieli do czynienia z inną barwą oraz jej natężeniem. Neony są łatwo dostępne, znajdziemy je w prawie każdym sklepie z oświetleniem. Aby można było zamontować neony w domu, potrzebny nam będzie prąd stały.

Dobrze zamontowany i podłączony neon, będzie dawał doskonały efekt zarówno w dzień, jak i wieczorem. Doskonałym przykładem parametru dla neonu do domu jest piankowy szablon z tworzywa PCV, którego całkowita długość kabla wynosi 375 cm, a napięcie wyjściowe przetwornika to 12V/2A.

Jak działa neon?

Zasada działania neonu opiera się na promieniotwórczości naturalnej. Neon należy do zbioru gazów szlachetnych, które posiadają jony. Kiedy do żarówki dodamy elektryczne napięcie, wówczas jony przyspieszają. Występuje wówczas zjawisko jonizacji, podczas którego powstaje światło. Aby żarówka mogła świecić w odpowiedni sposób, musi być dobrze dopasowane zasilanie. Napięcie zależy jednak od stężenia gazu. Jednak to, co obecnie potocznie nazywamy neonem, to w dużej mierze nowocześniejsza i bezpieczniejsza technologia ledowa. Każdą osobę zainteresowaną mechanizmem, według którego działa nasz produkt, zachęcamy do zadawania pytań do zamówienia.

Jakie funkcje może pełnić neon na ścianę?

Neonowa lampa doskonale nadaje się zarówno do domu, jak i do oświetlenia powierzchni reklamowych. Dzięki temu przyciągają one wzrok i stają się lepiej widoczne dla odbiorców. Niejeden sklep w dużym mieście posiada szyld stworzony właśnie z tego materiału. Neon z powodzeniem zastąpi tradycyjną lampę, a dodatkowo posiada niemęczące oczu światło. Neon na ścianę wypadnie doskonale we wnętrzach prostych i stonowanych. Nada pomieszczeniu oryginalności i wyjątkowego charakteru.

Ogromnym atutem takich lamp jest łatwość montażu. Produkt możemy zainstalować sami bez pomocy elektryka. Dekoracje wykonane z neonu mogą mieć różny kolor i formy, wystarczy, że znajdziemy na nie odpowiedni pomysł.

neon love na ścianę

Bardzo popularnym rozwiązaniem jest także napis neonowy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Śluby, wesela, urodziny — wszędzie tam możemy spotkać się ze świetlnymi dekoracjami.

Również w naszej ofercie znajdziesz neony ledowe na wesele, czyli ozdoby tworzone technologią, którą można nazwać następcą tradycyjnych neonów. Napisy ledowe dają jeszcze więcej możliwości projektowania, są wytrzymałe, lekkie, bezpieczne i energooszczędne!

 

5/5 - (3 głosów)