nowoczesna dekoracja świetlna

Nowoczesne dekoracje świetlne – jak wykorzystać napisy LEDowe na ślub?

Jakie są współczesne i nowoczesne dekoracje na wesele? Elastyczne, unikatowe, personalizowane i pozwalające przeżyć ten piękny dzień całkowicie „po swojemu”. Mają odzwierciedlać Parę Młodą, jej upodobania i charaktery, a jednocześnie wyglądać zjawiskowo.

Dekoracje świetlne na weselu nadają mu niepowtarzalny klimat. Światło to jedna z najpiękniejszych ozdób każdego wnętrza. Ma ogromny wpływ na to, jak finalnie będzie prezentowała się sala na uroczystość. Narzeczeni, przeczytajcie, jak możecie wykorzystać napisy LED i w jaki sposób przystroić nimi wnętrze, w którym do białego rana będziecie świętować nowy etap swojego życia.

Czym są napisy LED na wesele?

Napisy LEDowe tworzą z reguły taśmy z diodami, które zostają umieszczone w silikonowych rurkach. Tak powstałe, wyginające się wężyki, można następnie nakleić na sztywną strukturę napisu lub umieścić w środku sztywnej rynny, której wcześniej nadano odpowiedni kształt i przykryć plexi.

Dzięki takiej budowie napisy LEDowe na wesele cechują się:

  • Dowolnym designem — efekt końcowy napisu ogranicza tylko Wasza wyobraźnia i kreatywność.
  • Długą żywotnością — napis będzie świecił jeszcze długo po Waszej imprezie, choć odśpiewywane raz po raz „sto lat” jest raczej zbyt daleko idącą prognozą.
  • Możliwością ustawienia natężenia światła oraz wielu różnych kolorów — tego dnia, wszystko powinno być dokładnie takie, jakie chcecie, nawet oświetlenie.
  • Niewielką wagą i dużą wytrzymałością konstrukcji — to bardzo ważne na sali, gdzie będziecie bawić się ze swoimi gośćmi, chodzi przecież o Wasze bezpieczeństwo.

Napisy LED — do jakiego wesela pasują? 

Przede wszystkim pasują do uroczystości pary, która chce, aby wystrój rezonował z jej historią i osobowością. LEDami można napisać niemal wszystko, a to oznacza, że zwykle stanowią bardzo spersonalizowany element dekoracji.

nowoczesne dekoracje świetlne

Czasy, w których wesela rządziły się modą i były urządzane w ten sam, tradycyjny sposób to pieśń przeszłości. Dziś, chodzi o to, żeby — jak mówią Młode Pary — wesele było „nasze”.

Nawet jeśli urządzacie je w stylu nowoczesnym, boho, glamour czy rustykalnym, oryginalne i zindywidualizowane drobne elementy, takie jak na przykład ciekawy LEDowy napis, będą wisienką na torcie, która sprawi, że wesele faktycznie będzie… Wasze.

Napis LED — gdzie go umieścić?

W zależności od tego, jaką wiadomość chcecie przekazać, napis możecie umieścić w wielu różnych miejscach na sali.

  • Na ściance dekoracyjnej za krzesłami Młodej Pary — w tym miejscu, pasują wszystkie napisy, które są o Was. Możecie w ten sposób podświetlić swoje imiona, inicjały, przezwiska, którymi pieszczotliwie nazywacie się nawzajem lub miłosny cytat. Może być elegancko, wzruszająco lub z humorem.
  • Jako zaproszenie na parkiet — napis LED w okolicy parkietu powinien zachęcać do zabawy, zapraszać do tańca lub na przykład cytować Waszą ulubioną piosenkę.
  • Jako element ścianki do zdjęć — po weselnych fotobudkach przyszła pora na specjalnie przygotowywane miejsca, gdzie goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Warto umieścić tam coś, co nawet po wielu latach będzie kojarzyło się Waszym weselem każdemu, kto spojrzy na fotografię. Może data Waszego ślubu albo wspólne nazwisko? Cokolwiek to będzie, pewne jest jedno — dekoracje w formie światła przepięknie prezentują się na zdjęciach.
  • Nad słodkim stołem — miejsce ze słodkościami bywa dekoracją samą w sobie, a dodatkowy szczegół w formie świetlistej ozdoby może spotęgować efekt „wow”.

tylko nie kochaj napis led

Ciekawostka: pewien Pan Młody, zamówił nad słodki stół na swoje wesele napis „Niestety, dobre…”. Brzmi zaskakująco, ale okazało się, że słynie z tego powiedzenia wśród swoich znajomych i powtarza je zawsze, idąc po dokładkę tortu na wszystkich uroczystościach rodzinnych. Prawda, że zabawny pomysł?

Napisy LED jako nowoczesne dekoracje na wesele — kilka słów na koniec

Personalizowane napisy świetlne są piękne i wytrzymałe — niech zatem będą dobrą wróżbą Waszego małżeństwa, któremu przydadzą się te dwie cechy.

Jeśli szukacie ozdoby, która sprawdzi się na wesele każdego typu i może być zarówno uniwersalnym dopełnieniem aranżacji balonowych czy kwiatowych, jak i słodkich stołów lub ścianek do zdjęć — zdecydujcie się na światło. Najlepiej takie, które może przybrać wybraną przez Was formę.

5/5 - (6 głosów)