All you need is Love

300.00

All You Need is Love to słowa popularnej piosenki zespołu The Beatles z 1967 roku, którą na pewno każdy potrafi zanucić. Jej słowa, choć stare są cały czas aktualne i ponadczasowe. Piękny przekaz tych słów warto wykorzystać, aby umilić romantyczną uroczystość i pokazać gościom, co tak naprawdę gra Wam w sercu i jakimi wartościami się kierujecie. Miłość jest tym, co napędza do działania i nadaje życiu sens, więc powiedz to innym w oryginalny sposób. 

Napis led All You Need is Love sprawdzi się w wyjątkowych okolicznościach takich jak przyjęcie weselne, kolacja zakochanych, rocznica ślubu lub zaręczyn, czy też niespodziankowe zaręczyny w restauracji lub na łonie natury. Napis w ciepłej barwie światła sprawi, że sceneria wydarzenia stanie się przytulna i klimatyczna. Dekoracja będzie idealnym dopełnieniem zarówno w sali weselnej, jak i w plenerze w klimacie boho. 

Napis LED All You Need is Love składa się z dwóch części All You Need (o wymiarach 100cm x 61cm) i is Love (o wymiarach 102cm x 33cm). Efektowna czcionka, możliwość regulowania jasności światła za pomocą ściemniacza oraz wysoka jakość elementów wykonania sprawią, że uroczystość będzie niebanalna i na długo zostanie gościom w pamięci.Jeśli chciałbyś przekazać gościom ważną prawdę, że wszystko, czego potrzebują do szczęścia to miłość, kliknij „Zarezerwuj”, wypełnij formularz i daj nam znać, kiedy dokładnie mamy umilić ważne wydarzenie w Twoim życiu. Nie czekaj i spraw, żeby zarówno goście, jak i gospodarze wydarzenia poczuli się wyjątkowo.